דלתא ישראל מותגים

פרופיל חברה

"דלתא ישראל מותגים" היא חברה ישראלית המתמחה בעיצוב, פיתוח, שיווק ומכירה של מגוון פריטי הלבשה תחתונה, פיג'מות, ביגוד בית ופנאי.

המוצרים משווקים תחת שלושה מותגים עיקריים: דלתא, fix ו-Panta Rei.

כמו כן, מייצגת החברה את המותגים VICTORIA'S SECRET ו-Bath&Body Works בישראל.

החברה מציעה חווית קנייה ייחודית לכל המשפחה ביותר מ-200 חנויות ברחבי הארץ וב-5 אתרי אונליין.

מוצרי החברה נמכרים גם בכ-1400 נקודות מכירה נוספות ברשתות קמעונאיות שונות, חנויות פרטיות או מותג פרטי המיוצר לפי דרישת לקוח, להן משווקת החברה את הסחורה בסיטונאות.

לחברה שליטה מלאה בכל שרשרת הערך, המאפשרת צמיחה מהירה וחזקה בלוח זמנים קצר ותוך תגובה מהירה לשוק המשתנה.

כחלק מהיותה שייכת לתאגיד הבינלאומי "דלתא גליל", לחברה נגישות מלאה למגוון פטנטים וטכנולוגיות, מהמובילים בעולם, המשולבים במגוון המוצרים.

לחברה מרכז לוגיסטי מתקדם התומך בכלל ערוצי ההפצה של החברה בו מתבצעים קליטת הסחורה, הליקוט והשילוח של עשרות מיליוני פריטים בשנה. בימים אלו מקימה דלתא ישראל מרכז לוגיסטי רובוטי אוטומטי שצפוי להיפתח ב-2025 ובו ינוהל המלאי כולל אספקה לכל ערוצי ההפצה של החברה, לרבות טיפול בהזמנות אונליין והכל באופן אוטומטי, מהיר ומדויק.

החברה מקיימת שיתופי פעולה ארוכי טווח עם מגוון מותגים בינלאומיים, כדוגמת  DISNEY העולמית, המאפשרים לה להרחיב את מגוון המוצרים ואת הצעת הערך ללקוחותיה השונים.

היסטוריה

דלתא ישראל מותגים

"דלתא גליל", חברת האם של "דלתא ישראל מותגים", החלה את דרכה בשנת 1975 והונפקה לראשונה בבורסה לני"ע בתל אביב בשנת 1982. החברה הוקמה על ידי התעשיין ואיש העסקים דב לאוטמן. בשנת 2007, ולאחר שעברה רה ארגון, נרכשה מלאוטמן על ידי איש העסקים אייזיק דבח, שמכהן כיום כמנכ"ל "דלתא גליל" ויו"ר "דלתא ישראל מותגים". עם השנים, התרחבה משמעותית פעילותה הגלובלית של "דלתא גליל" ובמקביל התרחבה פעילותה בישראל. על רקע ההצלחה של הפעילות הישראלית, החליטה "דלתא גליל" בספטמבר 2020 לפצל מתוכה את פעילותה בישראל לחברה נפרדת, "דלתא ישראל מותגים" וזו הונפקה לראשונה בבורסה לני"ע בתל אביב בפברואר 2021. החברה מעסיקה כיום 885 עובדים.

הנהלת דלתא ישראל

board
of
excellence

ענת בוגנר

מנכ״לית דלתא ישראל

יניב בנדק

סמנכ״ל כספים

חנוך מהבד

סמנכ״ל מכירות

יעל בס

סמנכ״לית סחר

פאבל מרמרשטיין

סמנכ״ל מכירות סיטונאות

מקס ליטבק

סמנכ״ל שיווק

רותם נחמני

סמנכ״לית ecom

אבישי חליוה

סמנכ״ל מערכות מידע

ערן גלבוע

סמנכ״ל לוגיסטיקה

לירז לבקוביץ-דנק

סמנכ״לית משאבי אנוש